Godkjente F-gass eksamenssentre

Her finner du en oversikt over kontaktpersoner til alle de godkjente eksamenssentrene som tilbyr sertifisering i F-Gass. 

Eksamenssenter Kontaktperson Tlf E-post Kategori
Navitas – Trondheim Tekniske Fagskole Svein Gaasholt 73 87 05 64 navitas@fagskole.no  I, II, III, IV
ABK AS  Terje Ekrem 23 17 33 49  te@abkklima.no  I,II,III,IV
Moderne Kjøling AS John Akre-Aas Hermann Hagen 22 08 78 31
22 08 78 14
john.akreaas@renkulde.no  hermann.hagen@renkulde.no  I, II, III, IV
Novap Bård Baardsen 22 80 50 30 einar@novap.no  I, II, III, IV
Isovator AS Ole Runar Pettersen 32 25 09 60
41 72 30 40
ole.pettersen@returgass.no I, II, III, IV
Ringsak er VGS Jørn G. Buraas 48 15 33 11 jorbu@hedmark.org I, II, III, IV
Opplæringskontoret for elektrofag Jann Harald Røst 70 17 82 93 jann@elektrofag.org  I, II, III, IV
Brødrene Dahl AS Jørn Bendiksen 90 64 02 47 Jorn.bendiksen@dahl.no I, II
Landteknikk Fabrikk AS Ola Hoff 90 05 71 97 Ola.hoff@landteknikk.no  I, II
Brødrene Dahl AS, Oslo Rolf Henjum 38 14 91 28 rolf.henjum@dahl.no  I, II, III, IV
Brødrene Dahl AS, Godvik Bjørn Solberg 55 50 65 12 Bjorn.solberg@dahl.no  I, II
Stiftelsen Utbildning Nord Bertil Barsk +46 927 75 172 Bertil.barsk@utbnord.se  I, II, III, IV
Godalen VGS Otto Alvestad 51 84 69 24
47 91 07 18
otto.alvestad@rogfk.no  I, II, III, IV